Asztal, tölgyfa, bővíthető, szögletes, 120 cm, fekete lábakkal Orbetello
Fogyasztói ár:
497 399,00 Ft
product unavailable
hozzáadás a kedvencekhez
Technikai adatok
| Szín | Tölgy |
| Anyag | Natúr tölgy |
| Kollekció | Orbetello |
| Magasság | 74,8 cm |
| Szélesség | 80 cm |
| Hosszúság | 120-165 cm |
| Súly csomagolással | 31,5 kg |
| Bútorlap vastagsága | 2 cm |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Összeszerelés ideje | 1 személy 0.5-1 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Asztal, tölgyfa, bővíthető, szögletes, 120 cm, fekete lábakkal Orbetello
Az Orbetello kollekció asztala nem egy átlagos asztal. Ez egy természetes, tölgyfa bútor, gyönyörűen olajozott asztallappal, amelyből szinte árad a fa illata! A fekete lábak? Karcsúak és karakteresek – a modern stílust hozzák, amely remekül párosul a tölggyel. Ennek köszönhetően az asztal bármilyen térbe illik: világos konyhába, loft jellegű nappaliba vagy akár egy meghitt étkezőbe. Bár a bútor maga egyszerű, mégsem lehet elmenni mellette szó nélkül. Minden enteriőrben főszerepet kap: itt kezdődnek a reggeli kávék, zajlik a munka a laptoppal, és itt történnek az elhúzódó nagy családi esték.
Kihúzható tölgyfa asztal – a fa, amelynek egyedülálló karaktere van
A tömör tölgy asztallap masszív, természetes, és egyszerűségében is gyönyörű. Minden egyes évgyűrű, minden apró részlet látható rajta – mindegyiket a természet alkotta. Az olajozott felület kiemeli ezt a különleges varázst, és gondoskodik arról, hogy az asztal hosszú éveken át bírja a mindennapos találkozásokat, ebédeket, vagy akár apróbb baleseteket is. Ez olyan fa, amely nem fél a mindennapi használattól – sőt, évről évre egyre inkább „az Öné” lesz. Az Orbetello kollekció asztala tehát egy olyan bútordarab, amelyet érezhet, megérinthet, és minden alkalommal értékelheti kiváló minőségét. Ez a precíz kidolgozottságban és a példás stabilitást nyújtó szerkezetben is megmutatkozik.
Fa asztal – a praktikum legjobb formája
A kihúzható asztallap valódi fordulópont minden otthonban. Kevés hely kell egy gyors ebédhez? Az Orbetello asztal kompakt és mindig készen áll. Váratlanul vendégek érkeznek, család vagy barátok? Néhány mozdulattal kinyithatja, és rögtön lesz hely mindenkinek. Nincs szükség semmilyen bonyolult megoldásra – csak kényelem és praktikum nap mint nap!