Bővítmény komódhoz 3.3 fehér-fenyő - Marone Elite
Technikai adatok
| Szín | Fehér-RAL 9003 |
| Anyag | Natúr finn fenyő |
| Kollekció | Marone Elite |
| Fedés | 85% |
| Mélység | 41,2 cm |
| Magasság | 107,7 cm |
| Szélesség | 131,7 cm |
| Fogantyúk | Fa |
| Ajtószárnyak száma | 2 |
| Polcok száma | 2 |
| Fiókok száma | 1 |
| Fióksínek | Csendes záródású |
| Garancia | 24 hónap |
| Felületkezelés | Vízbázisú festék |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 2 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
3.3-as fehér bővítmény komódra fenyőfa tetőlappal
Van úgy, hogy egyetlen bútordarab is elég ahhoz, hogy egy helyiség megkapja azt a bizonyos „pluszt”, amit eddig hiányoltunk – pontosan ezt az élményt nyújtja a Marone Elite kollekció bővítménye komódra. Fehér színe optikailag tágítja a teret, míg a természetes fenyőfa tetőlap melegséget, otthonosságot és barátságos hangulatot csempész a szobába. Az üvegezett, osztott ajtók elegáns, provanszi stílusjegyeket hordoznak, a középső fiók pedig – amely rendkívül praktikus a mindennapokban – tökéletes helyet biztosít azoknak az apróságoknak, amelyek gyakran elkeverednek a napi rohanás során. A komóddal együtt használva igazán stílusos tálalószekrényt alkotnak. Kiváló választás világos, skandináv, provanszi vagy rusztikus enteriőrbe, de remekül illik klasszikus otthonokba is, ahol a melegség és a harmónia az úr.
Marone Elite fenyőfából készült bővítmény komódra – egy természetes kiegészítő sok előnnyel
A Marone Elite kollekcióhoz tartozó komódfeltét teljes egészében – az első lépéstől az utolsó simításig – fenyőfából készült. Ez az anyag évszázadok óta népszerű tartóssága, könnyedsége és jellegzetes illata miatt. A természetes fenyő tudatos választásra utal: egészséges, környezetbarát és tiszteletet érdemlő alapanyag. A bútort 85%-os fedőképességű, vízbázisú fehér festékkel kezelték, így a fa természetes erezete és egyedisége is jól látható marad. A halk záródást biztosító rendszer diszkrét, ám annál hasznosabb technikai megoldás, amely élvezetessé teszi a mindennapos használatot.
Kifinomult praktikum – a Marone Elite bővítménnyel pillanatok alatt kredencet varázsolhat
A Marone Elite fenyőfából készült komód bővítmény számos helyiségben jól megállja a helyét. A konyhában porcelánnak és üvegtermékeknek adhat helyet, az étkezőben kiemelheti kedvenc dekorációit, míg a nappaliban vitrinként szolgálhat különböző dísztárgyak számára. A rendezett tárolást két oldalsó, zárt szekrény segíti, míg a középső, üveges rész szépen láttatni engedi a benne elhelyezett tárgyakat. A legfelső fenyő lap további helyet kínál – például növényeknek vagy könyveknek. A Marone Elite komód bővítmény rendet teremt, megkönnyíti a rendszerezést, és – röviden összefoglalva – egyszerűen szebbé és harmonikusabbá teszi a mindennapokat.