Dohányzóasztal, tölgy, ovális, fekete, 95x96 cm - Orbetello
Fogyasztói ár:
226 599,00 Ft
product unavailable
hozzáadás a kedvencekhez
Technikai adatok
| Szín | Fekete |
| Anyag | Natúr tölgy |
| Kollekció | Orbetello |
| Mélység | 95 cm |
| Magasság | 47,5 cm |
| Szélesség | 96 cm |
| Súly csomagolással | 13 kg |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Összeszerelés ideje | 1 személy 0.5-1 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Fekete tölgyfa kávézóasztal, 95x96 cm, Orbetello
Néha éppen a részletek azok, amelyek megváltoztatják egy egész tér hangulatát. Az Orbetello kollekció sarokasztala pontosan ilyen elem lehet. Szokatlan, lekerekített asztallapja megkülönbözteti a hagyományos téglalap vagy négyzet alakú asztalok közül, míg a matt fekete szín elegáns és időtálló. Hol használható? Bárhol! Ez a modell kiválóan érvényesül modern, klasszikus és loft stílusú enteriőrökben is, mivel tökéletesen illeszkedik ezeknek a tereknek a karakteréhez.
Orbetello fa dohányzóasztal – kézműves precizitás minden részletben
Az Orbetello kollekció dohányzóasztalának masszivitása már az anyagválasztásnál kezdődik. A bútor gyártásához használt természetes tölgyfa hosszú élettartamot garantál, miközben finom erezete – amely áttetszik a vízbázisú festék alól – esztétikai élményt is nyújt. A szerkezet kialakítása gondos tervezés eredménye – minden elem tökéletesen illeszkedik a másikhoz, milliméteres pontossággal. Ennek köszönhetően nem kell aggódnia a stabilitás miatt, mivel a mindennapi használat semmilyen különleges óvatosságot nem igényel.
Orbetello tölgyfa asztal – időtálló fekete szín funkcionális formában
Az Orbetello kollekció asztalát teljesen a saját szabályai szerint használhatja. Hogyan? Számos különböző módon – az igényektől és a berendezési lehetőségektől függően. Helyezze a nappali középpontjába, mint a klasszikus dohányzóasztal egyedi alternatíváját, vagy tolja egy meghittebb sarokba, ahol diszkréten kísérheti Önt a mindennapi pillanatokban – egy könyvvel és egy csésze kávéval. Formája lehetővé teszi, hogy érdekes módon illessze be a helyiség sarkaiba vagy szokatlan terekbe, így nagyfokú szabadságot biztosít a berendezésben.