Kávézóasztal, kerek, tölgyfa, 51 cm tobacco Monti
Technikai adatok
| Szín | Tabacco |
| Anyag | Natúr tölgy |
| Kollekció | Monti |
| Mélység | 51 cm |
| Magasság | 44 cm |
| Szélesség | 51 cm |
| Súly csomagolással | 6 kg |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Összeszerelés ideje | 1 személy 0.5-1 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
A Monti kollekció 51 cm-es átmérőjű dohánybarna kerek asztala a valódi elegancia megtestesítője, amely azonnal magára vonja a figyelmet. Ez a bútordarab a klasszikus stílus és a modern elemek tökéletes ötvözete. Mély, sötét dohánybarna színe remekül illeszkedik mind a modern, mind pedig a klasszikus belső terekbe. Ez egy olyan bútor, amely meglepi az embert a varázsával – kerek asztallapja, amely három masszív lábon nyugszik, tökéletesen megállja a helyét a pihenőzóna középpontjában, de más helyeken is jól használható.
Monti kerek faasztal – természetes szépség és tartósság
A dohánybarna árnyalatú tömör tölgyfa az egyik legnagyobb erénye a Monti kollekció ezen asztalának. Sötét, olajozott felülete kiemeli a fa különleges szerkezetét, az erezeteket és a görcsöket, amelyek egyedivé és megismételhetetlenné teszik ezt a bútort. Ez a legmagasabb színvonalon elismert anyag az asztalos szakmában. Az asztallap sima és kellemes tapintású, míg sötétebb árnyalata rendkívül elegáns. Ezen felül kiemelhető a stabilitása is – még maximális terhelés mellett sem ingadozik.
Monti kerek faasztal – minimalista design bármilyen belső térbe
A Monti kollekció 51 cm-es átmérőjű dohánybarna színű asztala egy elegáns részlet, amely minden enteriőrt gazdagabbá tesz. Tökéletes választás a nappaliba – sötét árnyalata szépen kontrasztálhat a világos bútorokkal és kiegészítőkkel, így kifejező pontot hoz létre a szobában. A hálószobában stílusos éjjeliszekrényként szolgálhat, amelyen helyet kap egy lámpa, egy könyv vagy egy csésze reggeli kávé. Esetleg egy kis segédasztalra lenne szüksége a fotel mellett? Ez a Monti kollekciós modell ideálisan illeszkedik az ilyen terekhez is.