Kávézóasztal, kerek, tölgyfa, 61 cm Monti
Technikai adatok
| Szín | Tölgy |
| Anyag | Natúr tölgy |
| Kollekció | Monti |
| Mélység | 61 cm |
| Magasság | 39 cm |
| Szélesség | 61 cm |
| Súly csomagolással | 8 kg |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Összeszerelés ideje | 1 személy 0.5-1 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
A Monti kollekció 61 cm átmérőjű kerek asztala számos okból kiváló választás. Minimalista és esztétikus, természetes tölgyfa árnyalata pedig tökéletes kiegészítővé teszi bármely nappaliban. Kerek asztallapja és masszív lábai harmonikus egységet alkotnak. Ez a bútor nem próbál másnak látszani – pontosan olyan, amilyennek tűnik: funkcionális, szép, és bármilyen berendezéshez illik. Helyezze rá kávéját, könyvét vagy egy vázát – bármit is választ, a Monti kollekció asztala mindig remekül mutat majd.
Monti kerek faasztal – stílus és tartósság egyben
A Monti asztal tömör tölgyfából készült, természetes olajjal kezelt felületének köszönhetően kiemeli a fa gyönyörű erezetét és garantálja tartósságát. Az olajozott kivitel nemcsak esztétikus megjelenést kölcsönöz, hanem megóvja a mindennapi kihívásokkal szemben is. Ez a faasztal nemcsak látványos, hanem tapintásra is kellemes – természetes fából készült, mely melegséget és otthonosságot sugároz. Minden részletét, az asztallap simaságától a lábak arányosságáig, gondosan megtervezték.
Monti kerek faasztal – lenyűgöző egyszerűség
A Monti asztal bármilyen szerepet betölthet otthonában! Ideális kávézóasztalként a nappaliban – 61 cm-es átmérője elegendő helyet biztosít egy délutáni teázáshoz, kedvenc könyvéhez vagy dekoráció számára, amelyeket szeretne szem előtt tartani. A hálószobában tökéletes éjjeliszekrényként funkcionál, ahol elfér rajta egy lámpa és egy bögre forró kakaó. Esetleg van egy sarok, ahol egy alacsony, stílusos bútordarabra van szüksége, amely nem uralja a teret, de hozzáad egy csipetnyi eleganciát? Ez az asztal tökéletes választás! Mindig az Ön igényeihez igazodik – elég könnyű ahhoz, hogy könnyedén áthelyezze és elég stabil ahhoz, hogy elengedhetetlen eleme legyen otthonának.