Komód 3.3, fa, hamuszürke – Marone Elite
Technikai adatok
| Szín | Hamuszürke |
| Anyag | Natúr finn fenyő |
| Kollekció | Marone Elite |
| Fedés | 90% |
| Mélység | 41,2 cm |
| Magasság | 92 cm |
| Szélesség | 131,6 cm |
| Súly csomagolással | 43 kg |
| Fogantyúk | Fa |
| Ajtószárnyak száma | 3 |
| Polcok száma | 3 |
| Fiókok száma | 3 |
| Fióksínek | Csendes záródású |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Vízbázisú festék |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 2-3 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Hamuszürke fa komód 3.3 – Marone Elite
Elegáns, időtálló és funkcionális – ez a Marone Elite kollekcióból származó komód a stílus és a mindennapi használhatóság tökéletes ötvözete. Miben különleges még? Gyönyörű, hamuszürke színében, amely kellemesen harmonizál a természetes tölgy árnyalatával. Átgondolt kialakításának köszönhetően remekül megállja a helyét az étkezőben, a nappaliban és egy tágas előszobában is. Valójában bárhol, ahol egyszerre fontos az esztétika és a praktikum.
Marone Elite fa komód – természetes faanyag, gondosan kidolgozott részletek
A Marone Elite kollekció komódja finn fenyőből készült, amely a tartósság és a gyönyörű, természetes megjelenés szinonimája. A magas fedőképességű (90%) vízbázisú festék finoman kiemeli a fa erezetét, miközben megóvja a felületet a mindennapi használatból eredő károsodásoktól. A fenyő tetőlap masszív felületet biztosít, amelyre dekorációkat, könyveket vagy elegáns étkészletet helyezhet. A fa fogantyúk és a frontokon található finom barázdálások tovább fokozzák a bútor vonzerejét.
Hamuszürke fenyőfa komód – átgondolt térszervezés
A három fiók a komód tetején tökéletes hely az apróságoknak, amelyeket érdemes kéznél tartani – például evőeszközöknek, dokumentumoknak, töltőknek vagy egyéb kiegészítőknek. A három zárt szekrény rengeteg helyet kínál nagyobb tárgyak számára, mint például étkészlet, terítők, sőt még könyvek és fotóalbumok is elférnek benne. A magas tárolókapacitás eleganciával párosul, így a Marone Elite kollekció komódja nemcsak segíti a rend fenntartását, hanem stílust is visz a térbe.