Komód, tölgyfa 3D, fa keresztmetszet, fekete üveg - Tirano
Technikai adatok
| Szín | Tölgy |
| Anyag | Natúr tölgy |
| Kollekció | Tirano |
| Mélység | 39 cm |
| Magasság | 84 cm |
| Szélesség | 154 cm |
| Súly csomagolással | 61,5 kg |
| Ajtószárnyak száma | 3 |
| Fióksínek | Csendes záródású |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Bútor állapota | Összeszerelt |
Leírás
A Tirano 3D komód megmutatja, hogyan alakítható át a klasszikus tölgyfa egy modern bútordarabbá, kifejező részletekkel, például fa betétekkel. Ez a kiegészítés dinamizmust kölcsönöz, és érdekes vizuális akcentust nyújt, amely nemcsak praktikussá, hanem stílusossá is teszi a komódot, tökéletesen illeszkedve a belső terekbe. A komód bal és jobb oldalán matt fekete üveg található, amely a sötét szín ellenére könnyedséget és titokzatosságot kölcsönöz az egésznek.
Gondosság, amely magáért beszél – kiváló minőségű tölgyfa komód
A Tirano kollekció 3D komódja egy mestermű a bútoriparban, ahol minden részlet, a fa kiválasztásától a végső kidolgozásig, gondosan meg van tervezve. A masszív, tölgyfa szerkezet hosszú évek gondtalan használatát ígéri, még nagy terhelés mellett is. A csendes záródási mechanizmus harmonikus kiegészítője az egésznek, ami pozitívan hat a használati kényelemre, mivel megszünteti a zajt.
Elegancia és praktikum egyben
Ez a masszív komód könnyedén megfelel a legigényesebb vásárlók elvárásainak is. Tágas polcai tökéletesek különféle tárgyak – textilek, elektronikai eszközök – tárolására. Hálószobában vagy nappaliban elegáns tárolóként szolgálhat ruhák, játékok vagy könyvek számára, miközben vizuális támpontot nyújt a helyiségben, lenyűgözve formájával és kivitelezésének minőségével.
Minden bútorunk egyedi, más-más darab fából készül, így annak külleme eltérhet a képeken bemutatott bútoroktól. Igyekszünk hűen visszaadni a színeket, bár árnyalatbeli eltérések előfordulhatnak, többek között a faanyag különböző szériái vagy a monitor beállításai miatt.