Komód, tölgyfa 3D - Tirano
Technikai adatok
| Szín | Tölgy |
| Anyag | Natúr tölgy |
| Kollekció | Tirano |
| Mélység | 39 cm |
| Magasság | 84 cm |
| Szélesség | 154 cm |
| Súly csomagolással | 61,5 kg |
| Fogantyúk | Fekete |
| Ajtószárnyak száma | 3 |
| Fióksínek | Csendes záródású |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Bútor állapota | Összeszerelt |
Leírás
A Tirano 3D tölgyfa komód az időtlen klasszikusokat ötvözi a modern elemekkel, amelyekre gyakorlatilag minden otthoni térben szükség van. Vizuálisan könnyed formáját a gazdag, természetes tölgyfa mintázat lágyítja. A bútor előlapját három sor fekete lamella díszíti, kifinomult stílust és textúrát kölcsönözve, szemet gyönyörködtető elemet biztosítva bármely helyiségben, ideális a mindennapi tárgyak tárolására egy csipetnyi kortárs dizájnnal.
3D tölgyfa komód - rugalmasság kompromisszumok nélkül
A Tirano 3D komód a kézművesség csúcsa. Teljesen tölgyfából készült, egy olyan alapanyagból, amely jól ismert a tartósságáról és a mechanikai sérülésekkel szembeni ellenállóképességéről, ami sokéves használatot ígér. Természetéből adódóan ez a fa újrafényezhető, így évekkel később is visszanyeri eredeti küllemét. A csendes záródási mechanizmus nemcsak kényelmet jelent, hanem azt is bizonyítja, hogy ennek a bútordarabnak minden részletét gondosan átgondolták.
Elegancia minden részletében - fedezze fel a tölgyfa komód funkcionalitását
A tölgyfa komód a tágas tárolóhely és praktikusság szinonimája, amelyben könnyedén elférnek a textíliák, dokumentumok vagy elektronikus eszközök. A bútor belseje egy olyan tér, amely tökéletes megoldás azok számára, akik értékelik a rendet és az eleganciát. Ez a fiókos komód jól működik tároló bútordarabként. Meghatározza az egész belső tér hangulatát, akár a hálószobában, akár a dolgozószobában.
Minden bútorunk egyedi, más-más darab fából készül, így annak külleme eltérhet a képeken bemutatott bútoroktól. Igyekszünk hűen visszaadni a színeket, bár árnyalatbeli eltérések előfordulhatnak, többek között a faanyag különböző szériái vagy a monitor beállításai miatt.