Ruhásszekrény hálószobába fa - fehér - Toskania
Technikai adatok
| Szín | Fehér-RAL 9003 |
| Anyag | Natúr finn fenyő |
| Kollekció | Toskania |
| Fedés | 85% |
| Mélység | 51,9 cm |
| Magasság | 142,1 cm |
| Szélesség | 129,8 cm |
| Súly csomagolással | 61 kg |
| Fogantyúk | Régies arany |
| Ajtószárnyak száma | 2 |
| Polcok száma | 2 |
| Fiókok száma | 2 |
| Fióksínek | Csendes záródású |
| Garancia | 3 év |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 2-3 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
FEHÉR FA KOMÓD FENYŐFA FIÓKOKKAL TOSKANIA
A Toskania fenyőből készült ruhásszekrény kombinációja, fehér színben, elegáns provence-i stílusban. A gazdagon díszített frontok és a régiesre stilizált arany fogantyúk az egész darabnak egyedi megjelenést és ízlést kölcsönöznek. A fehérneműs szekrénynek kellemes tapintású felületet ad a környezetbarát, természetes, vízbázisú lakkozással kikészített tömör fenyőfa. A festékréteg alatt a fa természetes szerkezete - erezet és a csomók (elhalt ágkezdemények) láthatóak maradnak. A fa tömör szerkezete hozzájárul a bútor stabilitásához és tartósságához. Csodálatosan illeszkedik a Toskania sorozat többi bútorához, valamint más kollekciókhoz. Bármelyik előszoba vagy gyerekszoba fénypontja lesz. Ha a zoknik kezdenek kihullani a komód fiókjaiból és a ruhák kezdenek kiömleni a szekrényből, akkor itt az ideje a változásnak!
TERMÉSZETES FENYŐ - kiváló minőségű skandináv fenyőfát használtunk ennek a tágas fehér ruhásszekrénynek az elkészítéséhez.
HATALMAS POLCOK - a fehér ruhásszekrény legnagyobb előnye a tágas szekrény. Belül a széles polcok sok ruhát befogadnak.
DÍSZÍTETT FOGANTYÚK - az öregített, régies aranyszínű fogantyúk klasszikus stílust kölcsönöznek a bútornak.
FIÓKOK- a rendkívül praktikus és tágas fiókok minden hálószobában és gyerekszobában elengedhetetlenek.
TALAPZAT- az éjjeliszekrény alsó része egyszerű, klasszikus lábazattal van ellátva.
Ha praktikus ruhásszekrényt keres a gyerekszobába, a Toskania ruhásszekrény fiókkal megfelelő választás lesz. Ez a termék egyesíti a komód és a gardróbszekrény előnyeit. Kis méreteinek és esztétikus kialakításának köszönhetően nagyon kevés helyet foglal el. Kompromisszumot jelent egy nagy gardróbszekrény és egy komód helyett, hiszen ebben is könnyen felakaszthatja az ingeket, kabátokat, a 2 fiókot pedig használhatja a fehérneműknek.
A ruhásszekrény minden eleme, kivéve a fiók alját és a hátlapot (MDF lap), tömör fenyőfából készült.
A terméket csomagban, lapraszerelve szállítjuk az összeszereléshez szükséges útmutatóval és tartozékokkal együtt.
A fenyőből készült bútorok természetes öregedési folyamatoknak vannak kitéve. A fabútorok tisztításakor ügyelni kell arra, hogy ne használjunk durva rongyokat vagy konyhai tisztítószereket - ezek károsíthatják vagy elszínezhetik a felületet.
Nem tanácsos a bútorokat közvetlen UV-sugárzásnak kitenni, illetve fűtőberendezések közelében elhelyezni.
Nézze meg további bútorainkat nappaliba! Szeretettel várjuk!