Szék, grafit - Marone
Fogyasztói ár:
55 299,00 Ft
product unavailable
hozzáadás a kedvencekhez
Technikai adatok
| Szín | Grafit |
| Anyag | Natúr fenyő |
| Kollekció | Marone |
| Fedés | 95% |
| Mélység | 49 cm |
| Magasság | 91 cm |
| Szélesség | 43 cm |
| Súly csomagolással | 12 kg |
| Garancia | 3 év |
| Összeszerelés ideje | 1 személy 0.5-1 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Étkezőszék
Egy kényelmes, fából készült szék, mely különleges, de mégis klasszikus megjelenésű, remek módja annak, hogy kiegészítse modern vagy klasszikus stílusban berendezett nappaliját vagy étkezőjét! Esztétikus és egyedi megjelenésük kétségkívül karaktert ad a belső térnek. Bemutatjuk Önnek a rusztikus stílusban készült grafit színű széket.
Esztétikus színösszeállítás
A Marone kollekcióból származó grafit színű székek a klasszikus rusztikus stílus alapján készültek. Ami különleges karaktert ad nekik, az a természetes fa szín és a grafit szín szokatlan kombinációja. A szék ülőfelülete vízbázisú páccal lett kezelve, ami kiemeli a természetes fenyőfa szerkezetét, és jellegzetes aranyszínű árnyalatot kölcsönöz neki. A többi elem, vagyis a támla és a szék lábai grafit árnyalatúak. A bútor sötétebb részeit 95%-os fedésű, környezetbarát és egészségre ártalmatlan vízbázisú festékkel vontuk be. A szék teljes felületén látható a természetes fa jellegzetes szerkezete, a faerezet formájában.
A fából készült székek nagyon jó befektetést jelentenek, mivel a természetes fa fő előnye a tartósság, a szilárdság és a mechanikai sérülésekkel szembeni ellenállás. A Marone kollekcióból származó étkezőszékeink a legjobb minőségű természetes fenyőből készültek. Számunkra nem csak a bútor elegáns megjelenése fontos, hanem az is, hogy az előállításhoz felhasznált nyersanyag megbízható és ellenőrzött forrásból származzon. Csak megbízható forrásból származó természetes fát használunk, amit fenntartható erdőgazdálkodási tanúsítványunk (FSC) is igazol.
Szék természetes fából
Webáruházunkban megtalálhatja a székekhez illő, ugyanebből a kollekcióból származó fa asztalt is! Ismerkedjen meg a Marone kolllekció többi bútordarabjával is. Ez a klasszikus kollekció étkezőbe való fából készült bútorokat tartalmaz, valamint más helyiségekbe, mint például a nappaliba, gyerekszobába és dolgozószobába. A kínálatban asztalok, székek, komódok, vitrinek, íróasztalok és sok más termék található.