Szék szövet bevonattal, fa lábakkal - bézs - M03 Bresso
Technikai adatok
| Szín | Moly 03 |
| Anyag | Bükk - szövet ülőrész |
| Mélység | 55 cm |
| Magasság | 88 cm |
| Szélesség | 46,5 cm |
| Súly csomagolással | 10 kg |
| Garancia | 3 év |
| Bútor állapota | Összeszerelt |
Leírás
A bézs színű M03 Bresso kárpitozott szék ideális választás minden olyan enteriőrbe, ahol van egy külön hely az asztalnak. Így tökéletes lesz bármilyen konyhába, étkezőbe vagy nappaliba. Karcsú formájának köszönhetően tökéletesen illeszkedik a skandináv és minimalista stílusba. Színvilága jól kiegészíti a klasszikusan berendezett belső tereket is. A szék vizuálisan könnyed formáját karcsú lábak biztosítják.
Kényelmes, kiváló minőségű, kárpitozott szék
A kárpitozott szék kiváló 380 g/m2 sűrűségű anyaggal lett kárpitozva a magas kopásállóság érdekében. Ennek eredményeképpen sok év múlva is ugyanolyan jól fog kinézni, mint a vásárlás napján. Az anyagot ráadásul könnyű tisztán tartani. Az ülés töltéséért kárpit szivacs és T-35 keménységű poliuretán hab felel.
Bézs színű szék - időtlen kiegészítő
Érdemes tudni, hogy a kínálatunkban található, fa lábakkal rendelkező kárpitozott széket magas szintű stabilitás is jellemz. Az egyes elemek precíz illesztése kiküszöböli a bútor instabillá válásának kockázatát, így biztosítva a stabilitást hosszú évek későbbi használatára.
A fa lábakkal rendelkező kárpitozott szék meleg bézs árnyalat rendelkezik, amely tökéletesen harmonizál a fa természetes színével. Ennek köszönhetően a szín könnyen kombinálható más színekkel, mivel sokoldalú, semleges és visszafogott. A szín a monitor beállításaitól függően változhat.
A monitoron megjelenített szövetek színei eltérhetnek a valós színektől. Ez a monitorok egyéni beállításaitól függ. A kárpitozott székek megvásárlása előtt javasoljuk, hogy kérjen tőlünk szövetmintákat, melyek teljes mértékben tükrözik a kárpit színét és garantálják a megfelelő szín érkezését.