Szekrény modul fiókokkal 50 cm - Ravello
Fogyasztói ár:
212 099,00 Ft
product unavailable
hozzáadás a kedvencekhez
Technikai adatok
| Szín | Tölgy |
| Anyag | Natúr tölgy |
| Kollekció | Ravello |
| Mélység | 50 cm |
| Magasság | 51,9 cm |
| Szélesség | 47 cm |
| Súly csomagolással | 36 kg |
| Garancia | 3 év |
Leírás
Fiókos modul a Ravello 50 cm-es szekrényhez
A bemutatott fiókos modul a Ravello 50 cm széles ruhásszekrényhez tervezett belső elem, amely vizuálisan tökéletesen harmonizál vele, és növeli a termék praktikusságát is. Hasznos kiegészítő, amely elősegíti a hatékony helykihasználást a bútoron belül. Zökkenőmentesen illeszkedik a szekrény szerkezetébe, harmonikus és koherens elrendezést hoz létre vele, tökéletesen illeszkedve az egész kollekció dizájnjához.
A modulban különféle kisebb tárgyakat, például ágyneműt vagy szezonális kiegészítőket tárolhat - szabja saját igényeihez a szekrény belső felosztását. A fiókok kényelmet és gyors hozzáférést biztosítanak a tárgyakhoz.
Fából készült modul - a bútorok praktikus kiegészítője
A Ravello gardróbszekrényhez bemutatott 50 cm széles fából készült modul, akárcsak a bútor többi része, természetes tölgyfából készült, amely olajozáson esett át. A tölgy nemcsak a nemesség és az elegancia szimbóluma, hanem az évekig tartó folyamatos használat mellett is garantálja a tartósságot. Ehhez hozzájárul az olajozás, amely tökéletesen védi a külső felületet a sérülésektől. A Ravello 50 cm-es gardróbszekrény fiókos modul a kiváló minőségű Hettich márka csendesen záródó rendszerével és fiókos futókkal van felszerelve.