Tálalószekrény-bővítmény komódra 3.3 - Marone
Technikai adatok
| Szín | Fehér-RAL 9003 |
| Anyag | Natúr fenyő |
| Kollekció | Marone |
| Fedés | 75% |
| Mélység | 42 cm |
| Magasság | 119,5 cm |
| Szélesség | 148,5 cm |
| Súly csomagolással | 30 kg |
| Fogantyúk | Fa |
| Ajtószárnyak száma | 2 |
| Polcok száma | 3 |
| Fióksínek | Görgős |
| Garancia | 3 év |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 1-2 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Bővítmény háromajtós fenyő komódhoz
Alakítsa át Marone komódját nagyméretű tálalószekrénnyé ennek a bővítménynek a segítségével. Úgy terveztük, hogy kiegészítse a fa komódot, a méretek egymáshoz illeszkednek, így együtt egy stabil és masszív bútordarabot alkotnak. A fiókos komódhoz hasonlóan a bővítmény is teljes egészében tömör fenyőből készült.
A komód segít rendszerezni a konyhai munkát
A fehér bővítmény két üvegezett ajtóval rendelkezik, amelyek a bal és a jobb oldalon helyezkednek el. Közöttük egy polccal elválasztott nyitott tér található. Ide például növényeket vagy szakácskönyveket helyezhet el. A szekrények belsejében egy-egy polc található. A komód felső lábazata egy széles lapot képez, amely vágódeszkák vagy fűszeres üvegek tárolására használható. Munkafelületnek is használhatja.
Rusztikus bútorok által ihletett bájos kialakítás
A komód felületét viasszal kezeltük le, amely megvédi a fát a nedvességtől. A viasz világos színt kölcsönöz a bútornak, amely alatt kirajzolódnak a természetes fa szemcséi és csomói. A gombokat és a felső lábazatot festettük és olajoztuk. Ez egy természetes és környezetbarát módja annak, hogy megvédjük a fát a mechanikai sérüléstől. Az ajtó üvegét bájos ablakszegélyek díszítik, a fabútorok felületén pedig egyszerű marás található.
A természetes fa szépsége és tartóssága
A fabútorok ellenállóak a mechanikai ütődésekkel és a kopással szemben. Eleganciát és természetközeliséget visznek a belső térbe. A tömör fenyőfa tartós alapanyag, amely megfelelő ápolás mellett több generáción keresztül élvezheti varázsát. A fenyőbútorok alkalmasak az allergiások számára, és pozitív hatással vannak a levegő minőségére. Nem szabad a fűtőtest közvetlen közelébe helyezni őket. Száraz ruhával kell tisztítani.
Fehér bútorok az étkezőbe, a nappaliba vagy a konyhába
A nappali fehér bútorai tágasnak és világosnak láttatják a belső teret, míg a rusztikus stílusból vett elemek hangulatosabbá teszik a szobát. Egy ilyen felső tálalórésszel kiegészített komód ideálisan passzol a klasszikus, skandináv és rusztikus stílusú konyhákhoz.