TV-állvány fa, kis méret - Marone Elite
Technikai adatok
| Szín | Fehér-RAL 9003 |
| Anyag | Natúr finn fenyő |
| Kollekció | Marone Elite |
| Fedés | 85% |
| Mélység | 47,6 cm |
| Magasság | 57,7 cm |
| Szélesség | 155,2 cm |
| Súly csomagolással | 40 kg |
| Fogantyúk | Fa |
| Fiókok száma | 2 |
| Fióksínek | Csendes záródású |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Vízbázisú festék |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 2-3 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
TV-állvány kis méretben Marone Elite
A legtöbbünk a nappaliban rendezi be a TV-szobát, aminek egyáltalán nem kell unalmasnak és nem praktikusnak lennie. Sőt, ellenkezőleg, érdemes funkcionális és stílusos bútorokat választani, mint például a fenyő TV-szekrény a Marone Elite kollekcióból. Ez egy kiváló megoldás, amely segít jól megszervezni a nappali terét, rendben tartani azt és biztosítani a kényelmet TV nézés vagy konzolozás közben.
TV-szekrény - tökéletes választás minden belső térbe
A bemutatott fa TV-állvány gondosan, nagy precizitással, kiváló minőségű anyagokból készült, amelyek garantálják a sokéves tartósságot és szilárdságot. A gyártáshoz felhasznált finn fenyő jól viseli a zord időjárási körülményeket, ezért ezt a fafajtát az asztalosok a bútoriparban olyan nagyra értékelik. Az alapanyag rugalmassága lehetővé tette, hogy a frontok körül dekoratív bordázatokat és kereteket készítsünkk, ami kiemeli az állvány provence-i stílusát, és növeli annak varázsát.
Az asztallapra biztonságosan elhelyezheti tévéjét, így biztosítva annak biztonságos és stabil helyét, mivel a fehér fa TV-szekrény nagyon masszív. Az asztallap alatt két szimmetrikusan elhelyezett mélyedés található, ahol dekódert vagy játékkonzolt tárolhat. Mindkét polc alatt egy-egy tágas fiók áll rendelkezésre, amely egy újabb helyet biztosít és ideális helyet a kábelek és a TV-kiegészítők rendben tartására.
Harmonikus színkombináció
A színösszeállítás (amely a monitor beállításaitól függően változhat), amelyben a fehérre festett fenyőt természetes fa árnyalatú kerek gombokkal kombináltuk, a bútor egyik fő megkülönböztető jegye. Ez a duó tökéletesen működik együtt, különösen jól mutat a szobában. A fehér TV-állvány egy rusztikus vagy provence-i faliszekrény mellett is állhat, amely a Marone Elite sorozat darabjainak kiválasztásával személyre szabható.
A bútordarabot belülről egy rétegben festettük le fehér színre, így a fa erezete és természetes szerkezete jobban látszódik, mint a bútor külsején. Idővel a csomók intenzívebb színt kaphatnak, ami a fa öregedésének természetes folyamata.