Asztal tölgyfa, kihúzható 140x90 - Grossi
Technikai adatok
| Szín | Tölgy |
| Anyag | Natúr tölgy |
| Magasság | 75 cm |
| Szélesség | 90 cm |
| Hosszúság | 140 cm - 230 cm |
| Súly csomagolással | 66 kg |
| Bútorlap vastagsága | 2+2 cm |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Összeszerelés ideje | 1 személy 0.5-1 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Grossi 140x90 hosszabbítható tölgyfa asztal
A Grossi olajozott kihúzható tölgyfa asztal egy olyan bútordarab, amelynek egyszerű formája és a fa meleg árnyalata harmonikus kombinációt alkot, amely vonzza a tekintetet és eleganciát kölcsönöz bármely belső térnek. Akár egy ünnepi partin ülnek Önnél a vendégek néhány órán át, akár az otthoni élet középpontjaként szolgál a mindennapokban, a Grossi kihúzható étkezőasztal mindig megfelel a feladatnak.
Kihúzható étkezőasztal - hozzon harmóniát és eleganciát a térbe
Az ajánlatunkban szereplő 140 cm hosszú és 230 cm-re hosszabbító asztalt kiváló minőség jellemzi. A lapja fából készült, akárcsak a bútordarab összes többi eleme, és 2 cm vastag, akárcsak az ugyanilyen vastag lábazat. Ezt egészíti ki a 11 cm széles lábazat. Az asztal a "pillangó" rendszer segítségével bővíthető az asztal közepében található 90 cm széles bővítménnyel, amelyet az asztal széthúzása után lehet kifordítani és beilleszteni. A rendszert könnyű kezelhetőség és hosszú távú tartósság jellemzi.
A modell 10 x 10 cm-es lábakkal rendelkezik, ami alapvetően megakadályozza a használat bármilyen jelének megjelenését, beleértve a billegés kialakulását vagy a kellemetlen hangok keletkezését.
Kihúzható tölgyfa étkezőasztal - a természet inspirációja a mindennapokban
A 140 cm-es, természetes fából készült hosszabbítható étkezőasztal a legjobb választás mind közül. A tömör anyagot kivételes egyszerűség és nemesség jellemzi. A geometrikus forma tökéletesen illeszkedik mind a modern, mind a klasszikus elrendezésbe. Az egységes bútordarabot jól látható csomók és gyűrűk teszik változatossá, amelyek kiemelik a fa természetes szépségét.
Minden bútorunk egyedi, más-más darab fából készül, így annak külleme eltérhet a képeken bemutatott bútoroktól. Igyekszünk hűen visszaadni a színeket, bár árnyalatbeli eltérések előfordulhatnak, többek között a faanyag különböző szériái vagy a monitor beállításai miatt.