Asztal tölgyfa, kihúzható 180x90 - Grossi
Technikai adatok
| Szín | Tölgy |
| Anyag | Natúr tölgy |
| Magasság | 75 cm |
| Szélesség | 90 cm |
| Hosszúság | 180 cm - 270 cm |
| Súly csomagolással | 74 kg |
| Bútorlap vastagsága | 2+2 cm |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Összeszerelés ideje | 1 személy 0.5-1 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Grossi 180x90 hosszabbítható tölgyfa asztal
Hosszabbító Grossi asztal bővítménnyel az egyszerű formájával és meleg fa árnyalatával olyan bútordarab, amely kiemelkedik a többi versenytársa közül - eleganciájával és természetes bájával. Az asztal kihúzható így ennek a praktikus megoldásnak köszönhetően az asztal méretét egyéni igényekhez lehet igazítani. Ez különösen fontos ünnepségek, családi összejövetelek alkalmával. A hosszabbítás lehetőségének köszönhetően nagyobb csoportban is kényelmes ülőhelyet biztosít az asztal mellett. A minimalista dizájn harmonikusan illeszkedik a legkülönbözőbb környezethez, a hagyományostól a modernig, egyedi jelleget kölcsönözve annak.
Fából készült 180 cm-es hosszabbító asztal - szilárdság és stílus egy bútordarabban
Az ajánlatunkban megtalálható kihúzható tölgyfa asztal nagyon népszerű a vásárlók körében a szép design és a kiváló minőség tökéletes kombinációja miatt. Ez a gyártásához felhasznált alapanyagokból is látszik - ez a fa természetes tölgyfa, olajjal bevonva, ami megvédi a bútort a leggyakoribb sérülésektől. Például a karcolásoktól, a töréstől és a mattulástól. 2 cm vastag a lapja és a lábai, amelyet egy 11 cm széles szegélyléc egészít ki.
A bútor a "pillangó" rendszer segítségével bővíthető, amelyet a könnyű kezelhetőség és a hosszú élettartam jellemez, mivel a vezetők fémből készültek. A bővítmény 90 cm széles és az asztal sínen fekszik, ami tovább csökkenti a bútor célhosszra történő kibontásához szükséges munka mennyiségét.
Kihúzható asztal bővítménnyel - természetes harmónia a belső térben
A 180 cm-es fából készült hosszabbító asztal geometrikus formával rendelkezik, ami megkülönböztető jegye. A minimalista jelleget hangsúlyozzák a lapon látható gyűrűk és csomók, amelyek egyúttal egyediségre is utalnak. A meleg árnyalat jól illeszkedik a többi színhez, befolyásolva a hangulatos légkör megteremtését az asztalnál együtt töltött idő során. A tömör anyag egységes, így könnyen kombinálható más bútorokkal.
Minden bútorunk egyedi, más-más darab fából készül, így annak külleme eltérhet a képeken bemutatott bútoroktól. Igyekszünk hűen visszaadni a színeket, bár árnyalatbeli eltérések előfordulhatnak, többek között a faanyag különböző szériái vagy a monitor beállításai miatt.