Komód 2.4, grafit - Marone
Technikai adatok
| Szín | Grafit |
| Anyag | Natúr fenyő |
| Kollekció | Marone |
| Fedés | 95% |
| Mélység | 42 cm |
| Magasság | 88 cm |
| Szélesség | 209 cm |
| Súly csomagolással | 60 kg |
| Fogantyúk | Fa |
| Ajtószárnyak száma | 4 |
| Fiókok száma | 2 |
| Fióksínek | Görgős |
| Garancia | 3 év |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 3-4 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Grafitszínű, tömörfa komód Marone
A Marone kollekció grafitszínű fakomódja tágas és praktikus bútordarab nappaliba vagy étkezőbe. Könnyedén tárolhatja benne a különféle tárgyakat, amelyeket el szeretne rakni, például edényeket, ebédkészletet, kávé- és teaszolgálatot. Emellett kiválóan alkalmas otthoni bárként is. Újító dizájnjának köszönhetően tovább növeli a helyiség vonzerejét.
A komód két tágas fiókkal és négy ajtós szekrény résszel felszerelve. A bútor felső koronája egyben egy széles pult is, amely ideális dekoratív kiegészítők, például bekeretezett fényképek, virágok vagy gyertyatartók bemutatására.
A komód vízbázisú festékkel van bevonva, amelyen keresztül finoman látható a fa természetes, nemes struktúrája. A fiókok és szekrények fogantyúi dekoratív gombok formájában jelennek meg. A pult megőrzi a tölgyfa világos árnyalatát, amely harmonizál a fogantyúk színével. A természetes fa tökéletesen mutat az elegáns, sötétszürke színnel kombinálva.
Fenyőbútorok – magas minőség és előnyök az egészségre
A tömörfából készült bútorok a legmagasabb minőséget képviselik a bútorpiacon. A fa nappali bútorok elegáns megjelenésük és nagy kopásállóságuk miatt népszerűek a vásárlók körében. A fenyő kemény, masszív és tartós anyag. Az idő múlásával egyre nemesebbé és vonzóbbá válik. A kopás- és mechanikai sérülésekkel szembeni ellenállás miatt érdemes a fabútorokat választani az étkezőbe és a konyhába is. A fenyőfából készült bútorok, természetes tulajdonságaik révén, javítják a levegő minőségét az otthonában, ami pozitív hatással van az ott lakók egészségére, különösen az allergiával küzdők számára.
Grafitszínű bútorok a nappaliba – milyen stílust válasszon?
A sötét komód tökéletesen kiegészíti az egyszerű, minimalista és skandináv stílusú berendezéseket, jól illeszkedve a fekete-fehér színvilághoz, amely ezekben a stílusokban dominál. A grafitszínű fabútorok különböző telítettségű színekhez is illenek. A sötét szín melegebbé és otthonosabbá varázsolja a hűvösebb belső tereket.