TV-állvány, grafit - Marone
Technikai adatok
| Szín | Grafit |
| Anyag | Natúr fenyő |
| Kollekció | Marone |
| Fedés | 95% |
| Mélység | 42 cm |
| Magasság | 63 cm |
| Szélesség | 169 cm |
| Súly csomagolással | 38 kg |
| Fogantyúk | Fa |
| Fiókok száma | 2 |
| Fióksínek | Görgős |
| Garancia | 3 év |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 2-3 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Nagy fából készült Marone TV-szekrény
A Marone kollekció fenyőfából készült TV-állványa praktikus és elegáns bútordarab televízió vagy házimozi rendszer számára a nappaliban. A hosszú asztallapon könnyedén elhelyezi a modern, nagy képernyőjű TV-ket, valamint nagy hangszórókat és dekoratív tárgyakat. A lap alatti két tágas, nyitott polcot felhasználhatja, kis hangszórók, elektronikus eszközök, lemezek vagy magazinok tárolására.
A polcok alatt két könnyen kihúzható fiók található, amelyekben kevésbé esztétikus tárgyakat vagy apró kiegészítőket tárolhat, hogy megelőzze a rendetlenség kialakulását.
A komód faragott asztallapja természetes tölgyfa színű. A fa szerkezete jól látható a felületén; a fa erezete és a csomók jelenléte emlékeztetnek a bútor természetes eredetére. A komód korpusza vízbázisú festékkel mély, meleg grafit árnyalatra lett festve, és egy faragott alsó szegéllyel zárul. A faragások vonzóbbá és könnyedebbé teszik az egyszerű, masszív szerkezetet, és utalnak a rusztikus bútorok stílusára. Ezt a hangulatot erősítik a gomb alakú fiókfogantyúk, amelyek színben harmonizálnak az asztallappal. A komód oldalfalait egyszerű, finom faragások díszítik.
Grafit színű fabútorok – mihez illenek?
A szürke színű, természetes tölgy árnyalatú elemekkel rendelkező bútorokat különféle kiegészítőkkel, dekorációkkal vagy falszínekkel kombinálhatja. A grafit színű fa TV-szekrény nemcsak rendkívül praktikus, hanem otthonosságot is visz a belső térbe, és feldobja a modern, minimalista formákat. Kiválóan illik a skandináv stílushoz, amely értékeli az alapvető színeket és a valódi fa varázsát. A faragott elemeknek és a gomb alakú fogantyúknak köszönhetően a retro stílusban berendezett belső terekhez is passzol.
Tömör fenyőfa – a minőség garanciája
A fenyőfa nemes és tartós anyag. Az ebből készült fabútorok tartósságukról és a káros tényezőkkel szembeni ellenállásukról ismertek, pozitívan befolyásolják a levegő minőségét, és könnyen tisztíthatók.