Komód 3.3 fenyő - fehér/dió - Belluno Elegante
Fogyasztói ár:
321 299,00 Ft
product unavailable
hozzáadás a kedvencekhez
Technikai adatok
| Szín | Fehér-dió |
| Anyag | Natúr finn fenyő |
| Kollekció | Belluno Elegante |
| Fedés | 85% |
| Mélység | 44,2 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Szélesség | 130,3 cm |
| Súly csomagolással | 39 kg |
| Fogantyúk | Régies arany |
| Ajtószárnyak száma | 3 |
| Polcok száma | 3 |
| Fiókok száma | 3 |
| Fióksínek | Csendes záródású |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Vízbázisú festék |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 2-3 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Belluno Elegante fenyő 3.3 fiókos komód fehér-diófa
Értékeli a klasszikusokat a legtisztább formában? Fedezze fel azt a kollekciót, amely a klasszikus stílus és elegancia kvintesszenciája. Egyesíti a lágy, meleg fehér frontokat a praktikus diófa színű felsővel. Tudjuk, hogy mire van szüksége, ezért a finom felületekhez három tempós fiókot és három szekrényt párosítottunk, hogy mindent elférjen benne, amire csak szüksége van.
FA FEDŐLAP - A komód sötét diószínűre pácolt fedőlapja vastag fenyőből készült, melyet maratott kerettel egészítettük ki a széleken. Összességében gyönyörű dísze ennek a nappaliba szánt fehér komódnak.
CSENDES ZÁRÓDÁS - a fiókok finoman záródnak a kiváló minőségű Hettich síneknek köszönhetően.
ALSÓ DÍSZLÉC - a lábazat enyhén ívelt, ami a komódnak provence-i hangulatot kölcsönöz.
FARAGÁSOK - ennek a gyönyörű fehér komódnak a legfőbb értéke a frontokon vagy a tetején található számos maratással készült díszítés és faragás. Hozzáadnak az eleganciához és a stílushoz.
Nemes és természetes anyag
Szeretnénk bemutatni Önnek ezt a kivételes 3.3 komódot fehér/dió színösszeállításban. Ez a bútor gyönyörű és kiválóan megmunkált. A fehér/dió komód finn fenyőből készült. Ez a fenyő nagyon zord körülmények között is képes növekedni, így a belőle nyert fa robusztus és tartós. A fa komód frontjait és oldalait meleg fehér árnyalatra festettük, hogy feldobják a szobát, és frissességet adjanak a térnek. A komód fedőlapja diófa színű, így praktikus és könnyen tisztítható. Ráadásul a fedőlap 5 cm vastag, így stabil, és mindent megtart, amit csak szeretne rátenni.
A maximális kényelem érdekében a fiókok a piacon kapható legjobb Quadro fióksínekre vannak elhelyezve. Ezek a csendes záródási rendszer néven is ismertek. Ez azt jelenti, hogy feltűnően halkan mozognak a fiókok és nem csapódnak be, ami tovább védi a bútorokat. A három tágas fiók mellett a fa fenyő szekrény három szekrényt is tartalmaz, amelyeket belül egy polc választ el. A bútort belülről rétegben festettük fehérre, így a termék külsejénél jobban látszódik a fa erezete és a csomók (elhalt ágkezdemények). Idővel a csomók intenzívebb színt vehetnek fel, ami a fa természetes öregedési folyamata.
A provence-i stílust hangsúlyozó díszítések
A fehér komódot diófa színű felsővel és a Belluno kollekcióra jellemző ívelt lábazattal és érdekes marással készített díszekkel ékesítettük. Ennek köszönhetően a fából készült komód elnyeri finom báját. További díszítést nyújtanak a gyönyörű kerek gombok, melyek régiesre stilizált ezüstszínűek.
A Belluno Elegante kollekció 3.3 teljes fehér/dió komódja jól illik a termékcsalád többi bútorához. Emellett érdekes kiegészítője lehet a különböző színű Belluno bútoroknak, vagy teljesen más kollekciókkal párosítható.
Hogyan kell megfelelően ápolni a tömörfa bútorokat?
Amikor fenyőből készült fehér bútorok mellett döntünk, fontos figyelembe venni a természetes öregedési folyamatot és azt a tényt, hogy a fa erezete és csomók (elhalt ágkezdemények) idővel jobban láthatóvá válnak. A fából készült fehér bútorok karbantartásakor érdemes odafigyelni arra, hogy ne használjunk durva rongyokat és konyhai tisztítószereket erre a célra - ezek károsíthatják vagy elszínezhetik a felületet. A legjobb, ha nedves, puha ruhát használ. Nem ajánlott a bútorokat közvetlen UV-sugárzásnak kitenni, illetve fűtőberendezések közelében elhelyezni. A bútorokat csomagban, lapraszerelve küldjük Önnek, az önálló összeszereléshez szükséges útmutatóval és tartozékokkal.
Nézze meg további étkezőbútorainkat is!