Könyvespolc fenyő - fehér/dió - Belluno Elegante
Fogyasztói ár:
208 999,00 Ft
product unavailable
hozzáadás a kedvencekhez
Technikai adatok
| Szín | Fehér-dió |
| Anyag | Natúr finn fenyő |
| Kollekció | Belluno Elegante |
| Fedés | 85% |
| Mélység | 44,4 cm |
| Magasság | 190 cm |
| Szélesség | 89,4 cm |
| Súly csomagolással | 37 kg |
| Fiókok száma | 5 |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Vízbázisú festék |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 2-3 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Fenyő könyvespolc Belluno Elegante fehér/dió. Gyönyörű fehér bútor háló-és dolgozószobába
A Belluno Elegante kollekció fenyő könyvespolca meleg fehér színben, diófa színben tökéletes megoldás a dolgozószobába, hálószobába vagy ifjúsági szobába. Minden szükséges dolog, könyvek, apróságok és dísztárgyak elférnek rajta. Rendkívül masszív, mégis elegáns és kecses. Tökéletes kiegészítője lesz a Belluno Elegante kollekciónak vagy önálló bútordarabként, amely kiemelkedik a környezetéből és magára vonja a szemlélők tekintetét.
DÍSZÍTETT FEDŐLAP - A fehér könyvespolc felső lapja egy vastagabb keretet alkot gyönyörű provence-i stílusban.
TÁGAS POLCOK - praktikus polcok helyet adnak otthoni könyvtárnak vagy dísztárgyaknak.
TERMÉSZETES FA - Ami a fehér fenyő könyvespolcot megkülönbözteti a többitől, az az anyaga. Vízbázisú festékkel festett tömör fenyőfa, a fehér meleg árnyalatában.
ALSÓ DÍSZLÉC- A nappaliba is állítható fehér könyvespolc alsó részén szép díszes lábazat található, amely a teljes Belluno kollekció védjegye.
A könyvespolc kiváló minőségű finn fenyőből készült, melyet hihetetlen szilárdság, keménység és deformációval szembeni ellenállás jellemez. Ezt az anyagot nemcsak az asztalosok, hanem a vásárlók is nagyra értékelik, sokkal inkább, mint a lengyel fenyőt. A bútor 5 polccal rendelkezik, amelyek közül 4-nek magassága állítható. Ez lehetővé teszi a magas tárgyak, például iratgyűjtők kényelmes tárolását. Az egész könyvespolc dekoratív, díszített párkánnyal rendelkezik diófa színben és elegáns ívvel van ellátva a tömör talapzaton. A hátlap MDF-lapból és illesztésekkel készült. Ez biztosítja, hogy a bútor az idő előrehaladtával nem veszíti el formáját.
A fehér fabútorok kiválasztásakor fontos figyelembe venni a természetes öregedési folyamatot és azt, hogy az évgyűrűk és erezetek idővel jobban láthatóvá válnak. Környezetbarát, 85%-os UV-fixálással rendelkező, vízbázisú festékkel festettük le a bútort. Belülről a könyvespolcot egy rétegben vízbázisú festékkel festettük le, így láthatóvá válnak az egyedi erezetek és csomók (elhalt ágkezdemények). A fenyőbútorok karbantartásakor érdemes ügyelni arra, hogy ne használjunk durva rongyokat és konyhai tisztítószereket erre a célra - ezek károsíthatják vagy elszínezhetik a felületet. A legjobb, ha nedves, puha ruhát használ. Nem ajánlott a bútorokat közvetlen UV-sugárzásnak kitenni, illetve fűtőberendezések közelében elhelyezni. A bútorokat csomagban, lapraszerelve szállítjuk, az összeszereléshez szükséges utasításokkal és tartozékokkal együtt.
Nézze meg további nappali bútorainkat is weboldalunkon!