Polc - fapác - Toskania
Technikai adatok
| Szín | Mézszínű fenyő |
| Anyag | Natúr finn fenyő |
| Kollekció | Toskania |
| Fedés | 85% |
| Mélység | 15 cm |
| Magasság | 22 cm |
| Szélesség | 120 cm |
| Súly csomagolással | 6 kg |
| Garancia | 3 év |
| Összeszerelés ideje | 1 személy 0.5-1 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Nappali fali polc fa anyagból
A Toskania kollekcióból származó fa polc változatosságot hoz nappalijának megjelenésébe. A fali fa polc segít kiemelni a dekoratív tárgyakat, amelyek vonzóbb megjelenést kölcsönöznek a nemes, természetes fának háttérként. A családi fényképek kereteit vagy a nyaralási emlékeket is elhelyezheti rajta. Hosszúságának köszönhetően a polc akár egy kis növénygyűjteményt is elbír.
A polcot teljes egészében finn fenyőfából készítették. Ez biztosítja a magas minőséget, tartósságot és ellenállást a mechanikai sérülésekkel szemben. A polc egy lapból és hátlapokból áll, amelyeket masszív fogantyúkkal rögzítenek a falra. A felfogatás mindennapi szempontból láthatatlan marad.
A polc a finn fenyő természetes színével rendelkezik, kellemes, meleg mézszínnel. A fa páccal lett bevonva így a fa természetes szerkezete megmaradt és látható - a polc felületén jól látható a fa erezetének rajza és az elhalt ágkezdemények. A festék bevonatként is működik, amely védi a fát a káros tényezők, például az UV sugárzás (fakóságot okozó) hatásaitól. Ezáltal hosszabb ideig élvezheti a szép megjelenést.
Univerzális fa polc
A fa bútorok időtlen belső teret kínálnak. A fa színű polc különböző stílusú nappalikba is paszol - mind a rusztikus, mind a modern, egyszerű stílushoz.
A finn fenyő bútorok előnyei
A finn fenyő olyan értékes tulajdonságokkal rendelkezik, melyek miatt kiváló anyag a lakberendezési bútorokhoz. A víz megkötésének és kibocsátásának képessége révén a fenyő pozitívan befolyásolja a helyiség mikroklímáját. A fenyő elektrosztatikus tulajdonságai pedig megakadályozzák, hogy a bútor felülete vonzza a por részecskéket. Ez egészségesebb környezetet biztosít, különösen az allergiára hajlamos személyek számára, és megkönnyíti a háztartás vezetését - kevesebb por kevesebb takarítást jelent!