TV-állvány nagy méret - fehér/dió - Belluno Elegante
Fogyasztói ár:
314 999,00 Ft
product unavailable
hozzáadás a kedvencekhez
Technikai adatok
| Szín | Fehér-dió |
| Anyag | Natúr finn fenyő |
| Kollekció | Belluno Elegante |
| Fedés | 85% |
| Mélység | 53,2 cm |
| Magasság | 53,2 cm |
| Szélesség | 167 cm |
| Súly csomagolással | 39 kg |
| Fogantyúk | Régies arany |
| Polcok száma | 1 |
| Fiókok száma | 2 |
| Fióksínek | Csendes záródású |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Vízbázisú festék |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 2-3 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Belluno nagy TV-állvány, fehér színben, diószín fedőlappal. Egy komód a nappaliba.
Egy hosszú munkanap után fáradtan érkezik haza. Szüksége van egy kis szünetre, hogy csendesítse a gondolatait, amelyek még mindig a nap folyamán elvégzendő ügyek körül kavarognak. Kényelmesen leül a fotelba, belekortyol a sűrű, forró csokoládéba és bekapcsolja a kedvenc sorozatának új epizódját. Csábítóan hangzik? Nézze meg, mit nem hagyhat ki a nappaliból.
DÍSZÍTETT FEDŐLAP - a szekrény, akárcsak a Belluno Elegante kollekció többi bútora, felül 5 cm vastag fedőlappal van díszítve, ami karaktert és bájt kölcsönöz a terméknek.
FÉM FOGANTYÚK - a régiesre stilizált fogantyúk az univerzális fehér színnel együtt a provence-i stílusra utalnak.
FARAGÁSOK- az egyediség manapság fontos jellemző, és ez megnyilvánul ebben a fehér szekrényben is, többek között a különleges faragásoknak köszönhetően.
DÍSZÍTETT ALSÓ FEDŐLÉC - a Belluno termékcsaládra jellemző díszített fedőléc könnyű és elegáns megjelenést kölcsönöz a szekrénynek.
Nemes anyag és természetbarát festékek
A fából készült állvány minden egyes elemét pontosan sérülésálló finn fenyőből készítettük. A bútor előállításához kizárólag környezetbarát és az emberi egészségre nem káros festékeket használtunk. A TV-szekrény a természetes erezetnek és csomóknak (elhalt ágkezdemények) köszönhetően különlegesen néz ki. Az ökológiai vízbázisú festékek biztosítják, hogy a fa megőrzi természetes megjelenését, és a természetes öregedési folyamatoknak végbe tudnak menni. A meleg árnyalatú fehér szín fenomenálisan működik együtt a sötét diószínű fedőlappal. További díszítést nyújtanak a gyönyörű, régies arany fogantyúk. Ezek adnak karaktert a fenyőfából készült komódnak.
Provence-i hangulat a nappaliban
A fenyő TV-szekrény két praktikus fiókkal rendelkezik, amelyek a Hettich Quadro fióksíneken futnak. Fölöttük polcok találhatók háztartási eszközök vagy egyszerű magazinok számára. Önzáró funkcióval rendelkeznek a fiókok, hogy megakadályozzák azok becsapódását. A fiókok alja és a szekrény hátulja MDF-lapból készült. A Belluno Elegante kollekcióra jellemző érdekes felületek páratlan bájt kölcsönöznek neki. A fehér szekrényt kiegészíti az 5 cm vastag lap, amely büszkén koronázza meg az egész szerkezetet. Nem maradhat ki az elegáns lábazat sem, amely ugyanilyen pompásan mutatkozik be. A szekrény a provence-i Belluno Elegante sorozat többi bútorával együtt eleganciát kölcsönöz a szobának.
Hogyan kell ápolni a fából készült bútorokat?
A fából készült bútorok kiválasztásakor fontos figyelembe venni az anyag természetes öregedési folyamatait. A fából készült bútorok karbantartásakor érdemes ügyelni arra, hogy ne használjunk durva rongyokat vagy konyhai tisztítószereket erre a célra - ezek károsíthatják vagy elszínezhetik a felületet. A legjobb, ha nedves, puha rongyot használ. Nem ajánlott a bútorokat közvetlen UV-sugárzásnak kitenni, vagy fűtőberendezések közelében elhelyezni.
A bútorokat belülről fehérre festettük egy rétegben, így a fa természetes erezete jobban látható, mint a termék külsején. Idővel a csomók intenzívebb színt vehetnek fel, ami a fa természetes öregedési folyamata.
Nézze meg további fabútorainkat is weboldalunkon. Szeretettel várjuk!