Vitrin keskeny fenyő balra nyíló - fehér/dió - Belluno Elegante
Fogyasztói ár:
271 999,00 Ft
product unavailable
hozzáadás a kedvencekhez
Technikai adatok
| Szín | Fehér-dió |
| Anyag | Natúr finn fenyő |
| Kollekció | Belluno Elegante |
| Fedés | 85% |
| Mélység | 44,2 cm |
| Magasság | 190 cm |
| Szélesség | 59,5 cm |
| Súly csomagolással | 35 kg |
| Fogantyúk | Régies arany |
| Ajtószárnyak száma | 2 |
| Polcok száma | 3 |
| Fiókok száma | 1 |
| Fióksínek | Csendes záródású |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Vízbázisú festék |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 2-3 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Belluno Elegante fehér/dió keskeny fenyővitrin - balra nyíló ajtókkal
Már megvette a TV-szekrényt a nappaliba áhított tévéjéhez, melyet felrögzített a falra és még mindig hiányzik valamit? Próbáljon meg az állvány két oldalára helyezni egy-egy üveges vitrint. Praktikus módon, az egyik nyíljon balra a másik jobbra. Az ilyen célokra hoztuk létre a Belluno Elegante keskeny, fából készült vitrinjének két verzióját, melyek csak az ajtó nyitásának irányában különböznek fehér/dió (PL014B/O). De ez a vitrin nem csak ilyen helyzetekben lesz használható. Természetesen más kialakításokban is megállja a helyét.
DÍSZÍTETT TETŐLAP- egy elegáns, díszes, sötét diófa színű, fenyőből készült felső keret zárja le a Belluno Elegante nappaliba szánt fehér vitrinjét.
FÉM FOGANTYÚK - a vitrinben használt kis fém gömb alakú fogantyúk régiesre stilizált aranyszínűek.
ELEGÁNS ÜVEGEZÉSEK - az üveges ajtók mögött rejlő különböző kiállított tárgyak felerősítik a bútor provance-i stílusát.
CSENDES ZÁRÓDÁS - a kiváló minőséű Hettich fióksíneknek köszönhetően a fiókok csendesen záródnak.
FARAGÁSOK- a provance-i stílust számos díszes faragás és kivitelezés jellemzi. Gondoskodtunk arról, hogy a fehér fenyővitrin minden részletében ezek az elemek megtalálhatók legyenek.
DÍSZES FEDŐLÉC - a vitrin alsó részéről sem feledkeztünk meg. Az enyhe hullámos forma könnyedséget kölcsönöz a vitrinnek és utal az egész Belluno Elegante kollekcióra.
Elegáns díszítések, csendes záródású fiók, díszes lábazat, kerek aranyozott gombok és diószínű tetőlap - ezek csak néhányak a fenyővitrin sok előnye közül. A felhasznált festési technológia, amely a vízbázisú festékeken és az UV lámpákkal történő keményítésen alapul, tökéletesen illeszkedik a jelenlegi trendekhez. A vitrint meleg fehér színre (RAL 9010) festettük, így felfrissíti és felmelegíti a helyiséget, az érdekességet pedig a diószínű koszorú adja. Megbontja a monotonitást és vonzza a vendégek tekintetét. A karakteres keretezéssel ellátott üvegezések a felső részen finom és könnyed megjelenést kölcsönöznek a terméknek. A Belluno vitrin hatalmas előnye az, hogy többféle helyiségbe is elhelyezhető. Kiválóan illeszkedik a konyhához, az étkezőhöz vagy az irodához.
Ha fehér színű, fenyőből készült bútorokra esik a választása, figyelembe kell venni a természetes öregedési folyamatot, és azt a tényt, hogy az idő múlásával az erezetek és a csomók (elhalt ágkezdemények) egyre inkább láthatóvá válnak. Fa bútorok ápolásakor ügyelni kell arra, hogy ne használjunk durva rongyokat és konyhai tisztítószereket - ezek károsíthatják vagy elszínezhetik a felületet. A legjobb, ha egy nedves, puha ruhát használ a tisztításhoz. Nem ajánlott a bútorokat közvetlen napfénynek kitenni, és közel helyezni fűtőberendezésekhez.
A bútort lapraszerelve, csomagolásban szállítjuk, használati utasítással és az önálló összeszereléshez szükséges tartozékokkal.
Figyelmébe ajánljuk további étkezőbútorainkat is.