TV-állvány, tölgyfa, függő, lamella - Tirano
Technikai adatok
| Szín | Tölgy |
| Anyag | Natúr tölgy |
| Kollekció | Tirano |
| Mélység | 39 cm |
| Magasság | 53,2 cm |
| Szélesség | 200 cm |
| Súly csomagolással | 56 kg |
| Fogantyúk | Fekete |
| Ajtószárnyak száma | 3 |
| Fióksínek | Csendes záródású |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 1 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
| Világítás | Készletben |
Leírás
A Tirano falra szerelhető TV-állvány egy könnyed, mégis kifejező formájú bútor, amely tökéletes helyet fog találni az átgondolt megoldásokkal teli modernista elrendezésekben. Az aranyszínű tölgyfa a természetes csomók és a világosan kirajzolódó szemcsék hangsúlyaival melegséget és eleganciát kölcsönöz a belső térnek. A vízszintes fekete lamellák nemcsak dekoratív elemként szolgálnak, hanem modern, grafikus, háromdimenziós hangsúlyt visznek a dizájnba, amely ideális a házimozi vagy az elegáns nappali helyiségekbe.
Rendíthetetlen masszivitás - csúcsminőségű TV-állvány
A Tirano függő TV-állvány minden részletében a tökéletesség iránti szenvedély kifejeződése. Nemcsak praktikus, hanem a felhasznált tölgyfa lehető legmagasabb minőségének és a gyártás átlagon felüli precizitásának köszönhetően ellenáll a használati nyomoknak is. A kényelmet szem előtt tartva lágy záródású rendszerrel van felszerelve, amely biztosítja a gyengéd záródást, és növeli a luxus érzését, valamint a finoman kidolgozott konstrukciót. Ez viszont stabil, így minden lehetséges helyzetben számíthat rá.
Stílusos és funkcionális komód bármelyik szobába
A Tirano falra szerelhető TV-állvány nemcsak esztétikus és rendkívül kifinomult bútordarab - hanem a multimédiás berendezések funkcionális tárolási megoldása is. Kialakításának köszönhetően elrejti a kábeleket és egyéb tartozékokat, miközben stílusos alapot biztosít a TV- vagy audio berendezésnek, integrálva a technológiát a dizájnnal. A TV-állvány belsejében szálcsiszolt fa elemek fedezhetők fel.
A Tirano kollekcióhoz tartozó TV-állványt felakaszthatja a falra, vagy a felszerelt talapzattal is elhelyezheti a nappaliban. Így a TV-állványt az ízléséhez és az belső teréhez igazíthatja, így tökéletes megoldást alakíthat ki otthonában.
Minden bútorunk egyedi, más-más darab fából készül, így annak külleme eltérhet a képeken bemutatott bútoroktól. Igyekszünk hűen visszaadni a színeket, bár árnyalatbeli eltérések előfordulhatnak, többek között a faanyag különböző szériái vagy a monitor beállításai miatt.