Vitrin, dupla, alacsony - olajozott tölgyfa - Collodi
Fogyasztói ár:
734 999,00 Ft
product unavailable
hozzáadás a kedvencekhez
Technikai adatok
| Szín | Tölgy |
| Anyag | Tömör vad tölgyfa |
| Kollekció | Collodi |
| Mélység | 37 cm |
| Magasság | 140 cm |
| Szélesség | 85 cm |
| Súly csomagolással | 62,5 kg |
| Ajtószárnyak száma | 3 |
| Polcok száma | 6 |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Bútor állapota | Összeszerelt |
| Világítás | Készletben |
Leírás
Collodi olajozott tölgyfa alacsony dupla vitrin
A Collodi kollekció alacsony dupla vitrinje a modernitással kombinált időtlen klasszikusok szimbóluma. A tölgyfa aranyszínű árnyalatai szemet gyönyörködtetőek, a felületen látható szemcsék és jellegzetes csomók pedig megerősítik egyediségét. A vitrin kialakítása a következő: az egyik oldalon a tömör front, a másik oldalon az üvegezett és a tömör rész érdekes kombinációja találkozik. Elegáns jellegét további dekoratív világítással lehet még jobban kiemelni. Ez a bútordarab tökéletesen illeszkedik a modern, skandináv vagy hagyományos stílusban berendezett terekbe, remek választás a nappaliba, az étkezőbe és a hálószobába egyaránt.
Collodi tölgyfa szekrény - a tartósság és praktikusság találkozása
A kiváló minőség a Collodi kollekció vitrinjének szinonimája. A készítéséhez használt vad tölgyfa különleges olajozási eljáráson megy keresztül, hogy tovább fokozza természetes varázsát és megvédje a külső hatásoktól. A minden részletre való odafigyelés, a gondos kivitelezés és az anyagok tartóssága garantálja, hogy ez a bútordarab hosszú éveken át megőrizze eredeti fényét és változatlan minőségét.
Tölgyfa dupla vitrin - kifinomultság és elegancia egyben
A Collodi kollekció dupla ajtajú alacsony vitrinje lenyűgöző esztétikája mellett széles körű funkcionalitást is kínál. A teljes előlap tökéletesen alkalmas olyan tárgyak tárolására, amelyeket szeretnénk elrejteni a vendégek szeme elől, míg az üvegezett rész lehetővé teszi kedvenc emléktárgyaink vagy gyűjteményeink bemutatását mindenki számára. A zárt és nyitott terek kombinációja egy bútordarabban rugalmasságot biztosít a rendszerezés és a testreszabás terén.
Minden bútorunk egyedi, más-más darab fából készül, így annak külleme eltérhet a képeken bemutatott bútoroktól. Igyekszünk hűen visszaadni a színeket, bár árnyalatbeli eltérések előfordulhatnak, többek között a faanyag különböző szériái vagy a monitor beállításai miatt.