Vitrin fiókkal - olajozott tölgyfa - Collodi
Fogyasztói ár:
713 999,00 Ft
product unavailable
hozzáadás a kedvencekhez
Technikai adatok
| Szín | Tölgy |
| Anyag | Tömör vad tölgyfa |
| Kollekció | Collodi |
| Mélység | 37 cm |
| Magasság | 195 cm |
| Szélesség | 73 cm |
| Súly csomagolással | 50 kg |
| Ajtószárnyak száma | 1 |
| Polcok száma | 8 |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Bútor állapota | Összeszerelt |
| Világítás | Készletben |
Leírás
Olajozott tölgyfa vitrin könyvespolc résszel - Collodi
Az olajozott tölgyfa vitrin a Collodi kollekcióból a eleganciát és modern belső teret kölcsönöz nappalijának. A finom, minimalista design egyszerűségével és stílusával vonzza a tekintetet. Az egyik oldalon üveges vitrin található, ahol a középpontban egy üvegpolc áll - tökéletes hely a kedvenc tárgyak kiállításához. A másik oldalon praktikus nyitott polcok találhatók, különféle kiegészítők tárolására alkalmas. Az előnyök közé tartozik a belső megvilágítás alkalmazásának lehetősége, amely kiemeli a tárgyakat, extra fényt ad nekik és kellemes hangulatot teremt a helyiségben.
Collodi vitrin regállal - megbízható tartósság
Az olajozott tölgyből készült Collodi vitrin polccal nemcsak gyönyörű, hanem tartós és masszív is. Az olajozás folyamata megőrzi a fa természetes szépségét, kiemelve annak egyedi szerkezetét, és védelmet nyújtva a mindennapi sérülésekkel szemben. A minimalista design, egyszerűsége ellenére, kiváló minőséggel és a részletgazdagsággal rendelkezik.
Tölgyfa vitrin - a valódi szépség a részletekben rejlik
A modern belső terek egyre gyakrabban kombinálják a funkcionalitást az esztétikával. A Collodi olajozott tölgyfa vitrin tökéletesen megfelel ezeknek az elvárásoknak. A jól átgondolt szerkezet lenyűgöző tárgyak bemutatását teszi lehetővé, miközben sok tárolóhelyet biztosít. A belső világítás alkalmazása karaktert ad és lehetővé teszi hangulatos légkör kialakítását minden otthonban.
Minden bútorunk egyedi, más-más darab fából készül, így annak külleme eltérhet a képeken bemutatott bútoroktól. Igyekszünk hűen visszaadni a színeket, bár árnyalatbeli eltérések előfordulhatnak, többek között a faanyag különböző szériái vagy a monitor beállításai miatt.