Vitrin, tölgyfa, függő 1D, lamella - Tirano
Technikai adatok
| Szín | Tölgy |
| Anyag | Natúr tölgy |
| Kollekció | Tirano |
| Mélység | 33 cm |
| Magasság | 142 cm |
| Szélesség | 43 cm |
| Súly csomagolással | 37 kg |
| Fogantyúk | Fekete |
| Ajtószárnyak száma | 1 |
| Polcok száma | 4 |
| Fióksínek | Csendes záródású |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Bútor állapota | Összeszerelt |
| Világítás | Készletben |
Leírás
Tirano 1D tölgyfa függő vitrin elragadóan könnyű formávall és a fa arany színű árnyalatával, amely meleg és természetes fényt kölcsönöz a belső térnek. A látható szemcsékkel és csomókkal ellátott modern design a természetes anyag szépségét tárja fel, a feketét és a fa szín ötvözése, vízszintesen elhelyezett lamellák pedig finoman gazdagítják az egészet kompozíciót. A vitrin ideális a skandináv stílusú nappalikba vagy loft terekbe.
Tölgyfa vitrin - a kézműves mestermunka szinonimája
A Tirano 1D tölgyfából készült függő vitrin a bútorkészítés mesterműve, ahol minden részlet a magas minőségű kivitelezésről árulkodik. A strapabíró, tölgyfa iránti szenvedélyünk eredménye ez a kollekció, mely az évek során még nagyobb bájt nyer, és sokéves tartósságot garantál. A masszív konstrukció és a precíz kivitelezés, valamint a csendes zárórendszer teszi ezt a vitrint kivételessé.
Függő tölgyfa vitrin - a tárolás új értelmet nyer, amikor az elegancia találkozik a praktikussággal
A Tirano 1D függő vitrin ideális könyvek vagy ajándéktárgyak bemutatására, miközben diszkrét faldíszként is funkcionál. A polcok lehetővé teszik a tárgyak kreatív elrendezését, és a függő funkciónak köszönhetően szemmagasságban lát mindent, mely könnyű hozzáférést biztosít a tárgyakhoz és kiemeli azokat. A bútorok üvegajtói mögött tölgyfa és csiszolt elemek találhatók, amelyek textúrájukkal vonzzák a tekintetet, és a természetes anyagokat hozzák a helyiségbe. A finom, érintésre működő világítás nemcsak a szépségüket mutatja meg, hanem funkcionalitást is biztosít, lehetővé téve a belső tér hangulatának egyszerű változtatását.
Ha a vitrin ajtajának nyitási oldalát szeretné módosítani jobbról balra, kérjük vegye fel a kapcsolatot ügyfélszolgálatunkkal.
Minden bútorunk egyedi, más-más darab fából készül, így annak külleme eltérhet a képeken bemutatott bútoroktól. Igyekszünk hűen visszaadni a színeket, bár árnyalatbeli eltérések előfordulhatnak, többek között a faanyag különböző szériái vagy a monitor beállításai miatt.