Ruhásszekrény - fehér/dió- Belluno Elegante
Fogyasztói ár:
389 999,00 Ft
product unavailable
hozzáadás a kedvencekhez
Technikai adatok
| Szín | Fehér-dió |
| Anyag | Natúr finn fenyő |
| Kollekció | Belluno Elegante |
| Fedés | 85% |
| Mélység | 45 cm |
| Magasság | 147 cm |
| Szélesség | 108 cm |
| Súly | 47 kg |
| Fogantyúk | Régies arany |
| Ajtószárnyak száma | 2 |
| Polcok száma | 2 |
| Fiókok száma | 2 |
| Fióksínek | Csendes záródású |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Vízbázisú festék |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 2-3 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Belluno Elegante fehér és dió színű ruhásszekrény
A hálószoba csak az Ön teree. Ezért különösen fontos, hogy meghitt, komfortos ugyanakkor praktikus helyet alakítson ki. Amikor berendezi a hálószobát, ne csak arra figyeljen, hogy célszerű legyen, hanem arra is, hogy az összkép szemet gyönyörködtető egységet mutasson! Ebben lehet segítségére a provence-i stílusú Belluno Elegante termékcsalád! A kollekció ruhásszekrénye mindegyik, fent megadott kritériumot teljesíti, s egyben segít a ruhák, fehérneműk rendben tartásában. Ha ez az, amit keres, olvasson tovább.
Funkcionális tárolórendszer – A fenyő ruhásszekrény törzse fehér, fedőlapja dió színű. A szekrényt két kihúzható fiókkal láttuk el, melyet a tervező fehérneműk és ékszerek tárolására gondolt ki. A fiókok fölött két, nagy befogadó képességű szekrényrész található. A bal oldalra helyeztünk el az akasztós részt, ide tudja a vállfás ruhákat, blúzokat, kabátokat elhelyezni. A jobb oldalon két méretes polc áll rendelkezésre nadrágok, pulóverek és felsők tárolására.
Praktikus méretek – A Belluno Elegante ruhásszekrény nemcsak a dizájnja miatt mutat kivételes jól együtt a termékcsalád más tagjaival, hanem a mérete miatt is. 108 cm széles, 147 cm magas és 45 cm mély. Méretének köszönhetően még a kisebb hálószobákban is megtalálja megfelelő helyét.
Kifinomult, eredeti formatervezés
A Belluno Elegante ruhásszekrény vízbázisú, meleg tónusú fehér színű festékkel van lefestve. A szekrény fedőlapja sötét dió színű. Az izgalmas, kontrasztos színösszeállítás bámulatosan egyedi jelleget kölcsönöz a bútornak. A bútor unikális jellegét a körülbelül 85%-os fedést biztosító festés is tovább fokozza. Hiszen a bútor felületén a fa természetes struktúrája jól látható marad, erezete és göcsei kirajzolódnak, mely kivételessé és páratlanná teszi a szekrényt. A ruhásszekrény összképét a gömb alakú, koptatott arany színű fogantyúk teszik teljessé.
A ruhásszekrény fiókjainak előlapját és a fedőlap széleit faragott csíkok díszítik, mely ízléses és megkapó megjelenést kölcsönöz a provence-i stílusú bútornak. A szekrény alsó takaróléc ívesen faragott, mely könnyed megjelenést biztosít a szekrénynek, mégis stabil tartást ad.
Megbízható anyag, kényelmes használat
A ruhásszekrény tömör, finn fenyőből készült. Az alapanyag önmagában garancia a bútor tartósságára és időtállóságára. A csendes záródást biztosító rendszer, mely megelőzi az ajtók, fiókok hirtelen becsapódását még jobban segít a bútor élettartamának meghosszabbításában. A kényelmesebb bútorhasználatot már meg se kell, hogy említsük.
A természetes alapanyag speciális gondoskodást igényel. Ha szeretné, hogy ruhásszekrénye hosszú éveken át szolgáljon, kerülje az érdes szivacsokat és vegyszeres tisztítószereket! Az ápoláshoz csak víztől nedves, puha rongyot használjon! A szekrényt fűtőtesttől távol lévő, UV sugárzástól mentes, egyenes felületre helyezd! A bútor belsejét egyrétegű, fehér színű festékréteggel fedtük le. Ennek köszönhetően felületén a fa természetes struktúrája jobban észrevehető, mint a termék külsején. Mivel a fa feldolgozása után is folyamatosan változik, ez a jelenség az idő előrehaladtával csak felerősödik.
A szekrényt lapraszerelve szállítjuk, az összeszerelés feladata Önre vár. Összeszerelési szolgáltatásunkat választva, könnyen elfelejtheti a bútor összeállításával járó gondokat! Vevőszolgálatunk készséggel áll rendelkezésére, hogy megbeszéljük a részleteket.
Nézze meg étkezőbútorainkat is!