TV-állvány, széles - olajozott tölgyfa - Collodi
Fogyasztói ár:
722 999,00 Ft
product unavailable
hozzáadás a kedvencekhez
Technikai adatok
| Szín | Tölgy |
| Anyag | Natúr tölgy |
| Kollekció | Collodi |
| Mélység | 43,5 cm |
| Magasság | 60 cm |
| Szélesség | 180 cm |
| Súly csomagolással | 64 kg |
| Ajtószárnyak száma | 4 |
| Polcok száma | 2 |
| Garancia | 3 év |
| Felületkezelés | Olajozott |
| Bútor állapota | Összeszerelt |
Leírás
Collodi olajozott tölgyfa TV-állvány fiókkal - széles változat
Minden nappali középpontjában egy olyan bútordarabnak érdemes állnia, amely megragadja a tekintetet és karaktert kölcsönöz a belső térnek. A Collodi kollekcióhoz tartozó TV-állvány tökéletesen megfelel ezeknek a kritériumoknak. A tölgyfa arany színei olyan melegséget árasztanak, amely otthonosságot visznek a szobába. A kontrasztos gyűrűk és csomók olyanok, mint a hitelesség pecsétje, kiemelve a bútor egyedi jellegét. Az aszimmetrikus elrendezés, az egyik oldalon két fiókkal, a másik oldalon pedig egy polcokkal ellátott szekrénnyel, modern jelleget kölcsönöz a szekrénynek. Legyen a környezet modern, skandináv vagy rusztikus, a Collodi komód ott is megtalálja a helyét.
Collodi TV-állvány - tölgyfa bútor páratlan tartóssággal
A Collodi kollekcióból származó komód büszkeségét nemcsak esztétikája, hanem páratlan minősége is adja. A tölgyfa nemcsak gyönyörűen mutat olajozott kivitelben, hanem a tartósság szimbóluma is. A gondosság, a részletekre való odafigyelés jellemzi ezt a terméket, igazi mestermunka. Ezt a komódot úgy alkották meg, hogy könnyedén kiállja az idő próbáját, miközben a legmagasabb színvonalú esztétikát kínálja.
Fából készült TV-állvány - szépség bármilyen belső térben
Ebben a bútordarabban több rejlik, mint egyszerű dizájn. A Collodi kollekcióba tartozó TV-állvány a funkcionalitás kvintesszenciája. Jól átgondolt, fiókokkal ellátott belseje helyet kínál a kisebb kütyüknek, míg a polcokkal ellátott szekrény ideális hely a multimédiás eszközöknek vagy a kedvenc filmek számára. Ez a megoldás nemcsak megszépíti a teret, hanem rendezettebbé is teszi azt, és megfelel a legigényesebb vásárlók elvárásainak is.
Minden bútorunk egyedi, más-más darab fából készül, így annak külleme eltérhet a képeken bemutatott bútoroktól. Igyekszünk hűen visszaadni a színeket, bár árnyalatbeli eltérések előfordulhatnak, többek között a faanyag különböző szériái vagy a monitor beállításai miatt.