Asztal, szögletes, grafit - Marone
Technikai adatok
| Szín | Grafit |
| Anyag | Natúr fenyő |
| Kollekció | Marone |
| Fedés | 95% |
| Mélység | 180 cm |
| Magasság | 76 cm |
| Szélesség | 90 cm |
| Súly csomagolással | 44 kg |
| Fogantyúk | Fa |
| Garancia | 3 év |
| Összeszerelés ideje | 2 személy 2 óra |
| Bútor állapota | Lapraszerelt |
Leírás
Tömör fenyőfa
A fából készült asztal elengedhetetlen eleme a nappali, az étkező, sőt még a konyha berendezésének is! Ez az otthon központja, ahol nemcsak étkezünk, hanem beszélgetünk, együtt töltjük az időt, és ami szintén fontos, vendégeket fogadunk. Bemutatjuk a Marone kollekció grafit színű asztalát, amely ötvözi a rusztikus stílusú bútorok klasszikus dizájnját egy nem mindennapi és merész színárnyalattal.
Az ajánlatunkban található asztal az eleganciát és a modernség frissességét egyesíti. Az asztal a legjobb minőségű fenyőfából készült, amelyet gondos válogatás után alapos megmunkálásnak vetettünk alá, majd környezetbarát, grafit árnyalatú vízbázisú festékkel vontuk be. A festék fedése 75%-os, így a bútor felületén továbbra is látható a fa jellegzetes szerkezete, az úgynevezett évgyűrűk rajzolata. Mint a Marone kollekció összes fából készült bútora, a grafit színű asztal is tartós és masszív eleme lehet nappalija vagy étkezője berendezésének.
Színösszeállítás
A természetes fa színű asztallapot vízbázisú páccal kezeltük, amely kiemeli és hangsúlyozza a fenyőfa előnyeit, ami tökéletesen harmonizál a bútor többi grafit színű elemével. Az asztal továbbá egy kis fiókkal van felszerelve, amely további tárolóhelyet biztosít, és lehetővé teszi Önnek, hogy rendet tartson az asztalon. A fiók kerek fa fogantyúval van ellátva, amely színében összhangban van az asztallappal. A gyártás minden szakaszában ügyeltünk a legapróbb részletekre is – a megbízható és ellenőrzött fa forrásától kezdve az ökológiai lakkok és festékek kiválasztásáig, amelyek nem ártalmasak az Ön egészségére.
Asztal közös ebédekhez
A sötét színű asztal kivételes megjelenésének köszönhetően ideális választás mind modern, mind klasszikus belső terekhez. Ismerkedjen meg a Marone kollekció további bútoraival is. A kollekcióban fából készült bútorok találhatók étkezőbe, nappaliba, valamint dolgozószobába és gyerekszobába. A kollekció két színben érhető el – fehér és grafit.